Одним з основних напрямів діяльності ТОВ "КОВЧЕГ-АС" є будівництво, реконструкція, ремонт, адміністративних і виробничих приміщень, котеджів і особняків, посилення конструкцій, зведення ШМБ (швидкомонтуємих будівель). Проектування житлових і громадських будівель і споруд, створення і втілення ексклюзивних інтер'єрів.

   ТОВ "Елгід Україна" - спеціалізована компанія в області інженерії. В сферу діяльності ТОВ "Елгід-Україна" входять наступні напрямки:

   Cистеми електропостачання - проектування, монтаж внутрішніх і зовнішніх електромереж, продаж устаткування, проходження експертиз і узгоджень, укладення договорів з АК "Київенерго", A.E.S. "Киевобленерго".
   Cистеми сніготаяння та антикригування - проектування, монтаж, технічне обслуговування, продаж устаткування.
   Cистема "Тепла підлога" - проектування, монтаж, продаж устаткування.
   Cистеми кондиціонування і вентиляції - проектування, монтаж, технічне обслуговування, продаж устаткування.

Архітектурна студія Котвицького Валентина Леонтійовича

Ліцензія: АВ  316135
список видів робіт до ліцензії:

- проектні роботи;
- архітектурне і будівельне проектування: житлових будівель, громадських будівель і споруд, будівель і споруд промислових підприємств, безкранових, інженерних будов, фундаментів для устаткування, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, транспортних будов, гаражів, СТО, АЗС та ін.;
- конструювання несучих конструкцій по класах і умовах будівництва (за звичайних умов, для будівель і споруд II і III класу, в звичайних умовах): кам'яних та армокам'яних, бетонних, залізобетонних, армоцементних, металевих, зі звичайної, клеєної, комбінованої деревини та ін.


Компанія "Dom-Teplo"

Основними напрямками діяльності компанії являються:

- монтаж електричного опалювання;
- монтаж газового опалювання;
- монтаж твердопаливного опалювання;
- монтаж системи водопостачання і каналізації;
- монтаж системи автоматичного поливу;
- виготовлення і монтаж сантехничих люків (люки невидимки);
- підбір та продаж всього устаткування і комплектуючих.

ООО «ШАТРО» – генподрядная организация, предоставляющая в одном лице полный комплекс услуг для реализации строительно-инвестиционных проектов «под ключ».

Контакти

Тел:   Тел.: (044)223-28-21, (093) 196 82 22

Факс.: (044)484-68-25

E-mail: elged@i.ua