Зовнішні мережі електропостачання

ЗОВНІШНІ МЕРЕЖІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Розділимо на етапи

 

  • Технічні умови (АК Киевенерго, ЗАТ АЄС Киевобленерго)
  • Проект електропостачання (ТОВ «Елгид груп»)
  • Технічне рішення (АК Киевенерго, ЗАТ АЄС Киевобленерго)
  • Електромонтажні роботи (лицензированая електромонтажна компанія - Елгид груп)
  • Укладення договору на вжиток електро енергії (АК Киевенерго, ЗАТ АЄС Киевобленерго).
Проектування мереж

Проект електропостачання можна розділити на два взаємозв'язані етапи: 1. Проект зовнішнього електропостачання 2. Проект внутрішнього електропостачання (внутрянка) Перший етап - проект зовнішнього електропостачання починається із отримання в Енергозабезпечуючій організації завдання на проектування - Технічні умови (ТУ), а закінчується - отриманням Технічного вирішення (ТР), на підставі розробленого і погодженого проекту електропостачання. Внутрішній проект електропостачання розробляється на підставі Технічного завдання від Замовника і дизайн проекту.

Докладніше...

Електромонтажні роботи

Коли у Вас на руках є погоджений з енергозабезпечуючою компанією проект електропостачання і Технічне рішення за проектом (ТР), лише тепер можна виконувати електромонтажні роботи. До цього етапу робіт необхідно підійти відповідально, оскільки важливо знайти ліцензовану електромонтажну організацію, яка професійно виконає електромонтажні роботи відповідно до проекту електропостачання.

Докладніше...

Пусконалагоджувальні роботи

Електромонтажні роботи закінчуються пусконалагожденням - виконання перевірки правильності роботи змонтованої електроустановки і перевірка готовності до введення в експлуатацію. Пусконалагоджувальні роботи можна розділити на п'ять етапів: 1. Вивчення проектної і технічної документації. 2. Перевірка готовності до провидіння пусконалагоджувальних робіт змонтованої електроустановки. 3. Виявлення дефекту електромонтажних робіт або несправності змонтованої електроустановки. 4. Запуск електроустановки. 5. Пусконалагоджувальні роботи закінчуються складанням технічного звіту і підписанням Акту здачі-приймання.

Докладніше...